ÖVRIGT / Speglar / Spegel 3743610
nr 374 3610
sent 1800-tal, förgylld, höjd: 79
Utrop:
2.000 kr
Såld:
2.100 kr
måndag 5 september 2005
1.600 kr
1.800 kr
2.000 kr